1

Téma: IBS kutatás

Sziasztok!

Hargitai Zsuzsi, ELTE-s végzős pszichológus hallgató vagyok. Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy a bélbetegek érzelmeik szabályozásával hogyan javíthatnak az életminőségükön. Ha szívesen részt vennél a kutatásban, a linkekre kattintva megteheted:

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/404446697/

Az érdeklődőknek elküldöm a végső eredményeket és következtetéseket, csak írj egy e-mailt a zs.hargitai@gmail.com címre

Köszönöm mindenki segítségét!

2

Válasz: IBS kutatás

Hú, ez érdekes. Majd küldd már el, hogy mi lett az eredménye a kutatásodnak, többünknek hasznára válhat...

3

Válasz: IBS kutatás

Köszi Atham! Az eredményeket megosztom mindenképpen!:) Még március végéig gyűjtöm az adatokat, utána elemzem, ellenőriz egy szakértő bizottság és már küldöm is. Arra gondoltam, hogy csinálok egy összefoglaló ppt-t az eredményekről és majd valahogy megosztom itt vagy elküldöm annak, aki kér.

4

Válasz: IBS kutatás

Ha valaki még kedvet kapna a kitöltéshez az remek volna. smile Nem zárom még le egy ideig (kb 2 hét) az adatgyűjtést. Köszi mindenki segítségét!

5

Válasz: IBS kutatás

Szia!

Esetleg elérhető a neten a dolgozatod?

6

Válasz: IBS kutatás

Szia!

Én is elolvasnám szívesen.;)

7

Válasz: IBS kutatás

Sziasztok!

Borbély Rózsa vagyok, a Debreceni Egyetem pszichológia alapszak végzős hallgatója.
A szakdolgozatom megírásához szeretném a segítségeteket kérni, melynek témája a bélbetegek (IBS, Colitis ulcerosa, Crohn-betegség) érzelemszabályozásának és megküzdési módjának vizsgálata.

A kérdőív kitöltése teljesen anonim és kb 10-15 percet vesz igénybe.

https://docs.google.com/spreadsheet/vie … YTA3QlE6MQ

A segítséget előre is köszönöm!

Üdv, Rózsa

8

Válasz: IBS kutatás

Sziasztok!

Szakdolgozatomhoz IBS-ban szenvedő, házasságban/párkapcsolatban élő személyeket keresek, akik kitöltenék nekem az alábbi kérdőívet. Kb. 10-15 percet igényel.

Kérem, segítsék kutatásomat a kérdőív kitöltésével!
Köszönöm szépen!

https://docs.google.com/forms/d/1AMdVBh … g/viewform

9

Válasz: IBS kutatás

Sziasztok! Kèrdeztèk páran, hogy van-e hátfájás, ès a válaszom egyèrtelmû igen. Sajnos....

Válasz: IBS kutatás

A felmérés lezárult, már nem gyűjtjük a válaszokat.
Köszönjük érdeklődését!-ja hogy ennyire

11

Válasz: IBS kutatás

Köszi Atham! Az eredményeket megosztom mindenképpen!:) Még március végéig gyűjtöm az adatokat, utána elemzem, ellenőriz egy szakértő bizottság és már küldöm is. Arra gondoltam, hogy csinálok egy összefoglaló ppt-t az eredményekről és majd valahogy megosztom itt vagy elküldöm annak, aki kér.